О бюджетах сел, сельских округов Наурзумского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 28 декабря 2021 года № 88. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Буревестник на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24061,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9124,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14937,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24354,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -293,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 293,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 293,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11.11.2022 № 168 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете села Буревестник предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 14 256,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Дамдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29488,9 тысяч тенге:
налоговые поступления –589,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28899,9 тысяч тенге;
2) затраты – 29652,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -164,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –164,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 164,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 29.09.2022 № 161 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть, что в бюджете Дамдинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 28 367,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Кожа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25982,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 756,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25226,0 тысячи тенге;
2) затраты – 25982,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.

Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Буревестник ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24061,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9124,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 14937,0 мың теңге;
2) шығындар – 24354,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -293,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 293,2 мың теңге";
Бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 293,2 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 11.11.2022 № 168 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Буревестник ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 256,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Дәмді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –29488,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 589,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 28899,9 мың теңге;
2) шығындар – 29652,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -164,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164,0 мың теңге;
Бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары -164,0 мың тенге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 161 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған Дәмді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28 367,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Қожа ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25982,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 756,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 25226,0 мың теңге;
2) шығындар – 25982,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайданаланылатын қалдықтары - 0,0 мың тенге.

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23.11.2022 № 172 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в бюджете села Кожа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в 21 753,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Раздольное на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24727,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 518,0 тысяч тенге;
не налоговым поступлениям – 130,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24079,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24884,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – -157,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 157,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -157,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 10.10.2022 № 163 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть, что в бюджете села Раздольное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 23 554,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет села Уленды на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 620,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 932,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 688,0 тысячи тенге;
2) затраты – 20 620,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
10. Учесть, что в бюджете села Уленды предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 19 204,0 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет села Шили на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 728,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 402,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 326,0 тысячи тенге;
2) затраты – 23 728,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
12. Учесть, что в бюджете села Шили предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 22 954,0 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 172 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған Қожа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 753,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Раздольное ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24727,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 518,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша -130,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 24079,0 мың теңге;
2) шығындар – 24884,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -157,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 157,1 мың теңге;
Бюджет қаражатының пайданаланылатын қалдықтары -157,1 мың.тенге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 10.10.2022 № 163 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған Раздольное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 554,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Өлеңді ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –20 620,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 932,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 688,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 620,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
10. 2022 жылға арналған Өлеңді ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 19 204,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Шилі ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 728,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 402,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 326,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 728,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
12. 2022 жылға арналған Шилі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 954,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

13. Утвердить бюджет села Шолаксай на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 534,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 816,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 148 718,0 тысячи тенге;
2) затраты – 149 534,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
14. Учесть, что в бюджете села Шолаксай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 22 389,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 233746,9 тысяч тенге:
налоговые поступления –11372,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 222374,9 тысяч тенге;
2) затраты – 233746,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств- 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23.11.2022 № 173 (вводится в действие с 01.01.2022).

13. Шолақсай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 534,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 816,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 148 718,0 мың теңге;
2) шығындар – 149 534,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
14. 2022 жылға арналған Шолақсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 389,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Қарамеңді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –233746,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 11372,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 222374,9 мың теңге;
2) шығындар – 233746,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
Бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0,0 мың тенге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 173 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

16. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 67 246,0 тысяч тенге.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Наурзумского районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 28 декабря 2021 года
№ 88
Бюджет села Буревестник на 2022 год
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11.11.2022 № 168 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

16. 2022 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 67 246,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Науырзым аудандық мәслихатының хатшысы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 88 шешіміне
1-қосымша
Буревестник ауылының 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 11.11.2022 № 168 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер