О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области от 8 января 2021 года № 442 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 1 октября 2021 года № 66
Узункольский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 442 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9700) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18757,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 475,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18207,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19392,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -635,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 635,0 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в бюджете села Бауманское на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27783,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2093,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 59,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25631,0 тысяча тенге;
2) затраты – 29405,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1622,5 тысячи тенге;

Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 442 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 1 қазандағы № 66 шешімі
Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 442 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9700 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бауман ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18757,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18207,0 мың теңге;
2) шығындар – 19392,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -635,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 635,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2021 жылға арналған Бауман ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ершов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27783,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2093,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 59,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25631,0 мың теңге;
2) шығындар – 29405,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1622,5 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1622,5 тысячи тенге.";
пункт 6-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-1. Учесть, что в бюджете Ершовского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
изготовление и установку детской игровой площадки;
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18419,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 733,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 60,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17626,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18640,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 221,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 221,0 тысяча тенге.";
пункт 10-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"10-1. Учесть, что в бюджете Кировского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 246164,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2079,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24039,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26730,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -566,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 566,0 тысяч тенге.";
пункт 14-1 указанного решения изложить в новой редакции:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1622,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6-1. 2021 жылға арналған Ершов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
балалар ойын алаңын дайындауға және орнатуға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Киров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18419,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 733,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17626,0 мың теңге;
2) шығындар – 18640,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -221,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 221,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10-1. 2021 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новопокров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26164,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2079,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24039,0 мың теңге;
2) шығындар – 26730,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -566,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 566,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"14-1. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.";
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2021-2023 год согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29350,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 666,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28681,0 тысяча тенге;
2) затраты – 29777,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -427,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 427,0 тысяч тенге.";
пункт 19-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"19-1. Учесть, что в бюджете сельского округа Обаған на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
изготовление и установку мини-футбольного поля;
благоустройство спортивной площадки;
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.";
пункт 22 указанного решения изложить в новой редакции:
"22. Утвердить бюджет Пресногорьковского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27654,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4846,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22806,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28836,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1182,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1182,0 тысячи тенге.";
пункт 23-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"23-1. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;

"14-1. 2021 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Ұзынкөл ауданының Обаған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15 – қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29350, 0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28681,0 мың теңге;
2) шығындар – 29777,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -427,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 427,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19-1. 2021 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
шағын футбол алаңын дайындауға және орнатуға;
спорт алаңын абаттандыруға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 22-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"22. Пресногорьков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27654,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4846,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22806,0 мың теңге;
2) шығындар – 28836,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1182,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1182,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23-1. 2021 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;

повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.";
пункт 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"26. Утвердить бюджет Ряжского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19594,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1131,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18453,0 тысячи тенге;
2) затраты – 20076,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -482,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 482,0 тысячи тенге.";
пункт 27-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"27-1. Учесть, что в бюджете Ряжского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.";
пункт 30 указанного решения изложить в новой редакции:
"30. Утвердить бюджет села Сатай на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29004,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1087,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27915,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29817,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -813,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 813,5 тысяч тенге.";
пункт 31-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"31-1. Учесть, что в бюджете села Сатай на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
изготовление и установку мини-футбольного поля;
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.";
пункт 34 указанного решения изложить в новой редакции:
"34. Утвердить бюджет села Троебратское на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 26-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"26. Ряжск ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19594,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1131,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18453,0 мың теңге;
2) шығындар – 20076,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -482,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 482,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 27-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"27-1. 2021 жылға арналған Ряжск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 30-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"30. Сатай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29004,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1087,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27915,0 мың теңге;
2) шығындар – 29817,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -813,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 813,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 31-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"31-1. 2021 жылға арналған Сатай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
шағын футбол алаңын дайындауға және орнатуға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 34-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"34. Троебратское ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

поступлениям трансфертов – 188391,6 тысяч тенге;
2) затраты – 215597,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11085,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11085,0 тысяч тенге.";
пункт 43-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"43-1. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
оформление аллеи "Матери и ребенка" в селе Узунколь;
устройство тротуара по улице Аблайхана, участок № 2 в селе Узунколь;
средний ремонт участка автомобильной дороги подъезд к центральной районной больнице;
благоустройство села Узунколь;
грейдирование внутрипоселковых дорог;
повышение заработной платы государственным служащим с 1 июля 2021 года.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.

трансферттер түсімі бойынша – 188391,6 мың теңге;
2) шығындар – 215597,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11085,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11085,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 43-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"43-1. 2021 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ұзынкөл ауылындағы "Ана мен бала" аллеясын безендіруге;
Ұзынкөл ауылы, Абылайхан көшесі, № 2 учаскесі бойынша тротуар салуға;
аудандық орталық аурухананың кіреберіс автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге;
Ұзынкөл селосын абаттандыруға;
кентшілік жолдарды грейдірлеуге;
2021 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.