О внесении изменений и дополнения в решение Аксуского городского маслихата "О бюджете сельских округов города Аксу на 2021 - 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 486/72
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 27 сентября 2021 года № 73/10
Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата "О бюджете сельских округов города Аксу на 2021 - 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 486/72 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7151) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени Мамаита Омарова на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 110773 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7094 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 36 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103643 тысячи тенге;
2) затраты – 115923 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5150 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5150 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 194964 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3984 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 190980 тысяч тенге;
2) затраты – 198117 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3153 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3153 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 102197 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7013 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94976 тысяч тенге;
2) затраты – 110564 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8367 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8367 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

Ақсу қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу қаласы ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 486/72 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 қыркүйектегі № 73/10 шешімі
Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу қаласы ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 486/72 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7151 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110773 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7094 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 мың теңге;
трансферттер түсімі – 103643 мың теңге;
2) шығындар – 115923 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5150 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5150 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 194964 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3984 мың теңге;
трансферттер түсімі – 190980 мың теңге;
2) шығындар – 198117 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3153 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3153 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102197 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7013 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 208 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94976 мың теңге;
2) шығындар – 110564 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8367 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8367 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Утвердить бюджет Евгеньевского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 262344 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9530 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 252814 тысяч тенге;
2) затраты – 271352 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9008 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86247 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6880 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 212 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79155 тысяч тенге;
2) затраты – 91722 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5475 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5475 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Калкаманского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 434123 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8783 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 425340 тысяч тенге;
2) затраты – 440577 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6454 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6454 тысячи тенге.";
пункт 7-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"7-1. Учесть в бюджете сельских округов на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов, выделенных из вышестоящих бюджетов, в объеме 764247 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова – 52470 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 141907 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ – 33815 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 173954 тысячи тенге;
Достыкский сельский округ – 31018 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 331083 тысячи тенге.";
указанное решение дополнить пунктом 7-2 следующего содержания:
"7-2. Учесть в бюджете сельских округов на 2021 год целевые текущие трансферты в вышестоящий бюджет в сумме 20769 тысяч тенге в связи с переводом социальных работников в городские отделения социальной помощи на дому, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова – 5182 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ – 2727 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ – 3677 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 2147 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ - 1473 тысячи тенге;
Калкаманский сельский округ – 5563 тысячи тенге.";

"4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Евгеньевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 262344 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9530 мың теңге;
трансферттер түсімі – 252814 мың теңге;
2) шығындар – 271352 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9008 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86247 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6880 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 212 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79155 мың теңге;
2) шығындар – 91722 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5475 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5475 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қалқаман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 434123 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8783 мың теңге;
трансферттер түсімі – 425340 мың теңге;
2) шығындар – 440577 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6454 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6454 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7-1. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде 764247 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері ескерілсін, соның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 52470 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 141907 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 33815 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 173954 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 31018 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 331083 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 7-2-тармақпен толықтырылсын:
"7-2. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде жоғары тұрған бюджетке әлеуметтік қызметкерлерді үйде әлеуметтік көмек көрсететін қалалық бөлімшелерге ауыстыруға байланысты 20769 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін, соның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 5182 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі - 2727 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі - 3677 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 2147 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 1473 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 5563 мың теңге.";