О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 30 декабря 2020 года № 491/63 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2021 - 2023 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 20 августа 2021 года № 47/7
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2021 - 2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 491/63 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7163) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 789 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 520 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 509 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов –101 760 тысяч тенге;
2) затраты – 120 449 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 660 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 660 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 373 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 512 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 74 787 тысяч тенге;
2) затраты – 86 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 005 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 491/63 "2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 20 тамыздағы № 47/7 шешімі
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 491/63 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7163 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 789 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 520 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 509 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 101 760 мың теңге;
2) шығындар – 120 449 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 660 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 660 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 373 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 512 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 74 787 мың теңге;
2) шығындар – 86 378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 005 мың теңге";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 226 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 032 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 41 194 тысячи тенге;
2) затраты – 42 968 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -742 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 742 тысячи тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 452 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 864 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 38 588 тысяч тенге;
2) затраты – 41 452 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 000 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 291 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 036 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 44 255 тысяч тенге;
2) затраты – 49 876 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;

"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 226 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 032 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 41 194 мың теңге;
2) шығындар – 42 968 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -742 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 742 мың теңге";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 452 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 864 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 38 588 мың теңге;
2) шығындар – 41 452 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 000 мың теңге";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 291 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 036 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 44 255 мың теңге;
2) шығындар – 49 876 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 194 тысячи тенге.";
12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 194 мың теңге";
12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Кұспеков
шешіміне 1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының

от "20" августа 2021 года
№ 47/7
Приложение 34
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 30 декабря 2020 года
№ 491/63
Целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов на 2021 год
п/п
Назначение целевых трансфертов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего целевых трансфертов:
103 949
в том числе:
1
Целевые текущие трансферты
103 949
1.1
Бюджету поселка Солнечный, в том числе:
29 610
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 149
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
5 571
на приобретение лицензионных программных обеспечений
2 740
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
20 150
1.2
Бюджету поселка Шидерты, в том числе:
8 149
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 959
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
4 171
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 686
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
333
1.3
Бюджету Аккольскому сельскому округу, в том числе:
4 159
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
3 527
на приобретение лицензионных программных обеспечений
632
1
2
3
1.4
Бюджету Байетскому сельскому округу, в том числе:
6 260
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
3 584
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 054
на текущий ремонт уличного освещения села Байет Байетского сельского округа
1 182
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
440
1.5
Бюджету Железнодорожному сельскому округу, в том числе:
7 907
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
4 064
на приобретение лицензионных программных обеспечений
843
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
3 000
1.6
Бюджету Кояндинскому сельскому округу, в том числе:
6 408
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
3 664
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 054
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

2021 жылғы "20" тамыздағы
№ 46/7 шешіміне
12-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 491/63 шешіміне
34-қосымша
2021 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, нысаналы трансферттер
Р/с
Нысаналы трансферттердің мақсаты
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
Нысаналы трансферттер барлығы:
103 949
соның ішінде:
1
Нысаналы ағымдағы трансферттер
103 949
1.1
Солнечный поселкесі бюджетіне, соның ішінде:
29 610
мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде, мемлекеттік мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақасына үстеме ақыны белгілеуге
1 149
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
5 571
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
2 740
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
20 150
1.2
Шідерті поселкесі бюджетіне, соның ішінде:
8 149
мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде, мемлекеттік мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақасына үстеме ақыны белгілеуге
1 959
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
4 171
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 686
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
333
1.3
Ақкөл ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
4 159
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
3 527
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
632
1.4
Бәйет ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
6 260
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
3 584
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 054
Байет ауылдық округінің Байет ауылындағы көшені жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге
1 182
1
2
3
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
440
1.5
Теміржол ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
7 907
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
4 064
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
843
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
3 000
1.6
Қоянды ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
6 408
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
3 664
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 054
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге

1 690
1.7
Бюджету Сарыкамысскому сельскому округу, в том числе:
9 401
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
2 908
на приобретение лицензионных программных обеспечений
843
на обеспечение водоснабжением села Сарыкамыс Сарыкамыского сельского округа
5 650
1.8
Бюджету Торт-Кудукскому сельскому округу, в том числе:
3 910
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
1 245
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 265
на проведение текущего ремонта служебного автотранспорта
600
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
800
1.9
Бюджету Экибастузскому сельскому округу, в том числе:
21 258
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
3 209
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 054
на текущий ремонт служебного жилья в селе Тортуй Экибастузского сельского округа
1 900
на благоустройство игровых площадок с искусственным покрытием в селах Мынтомар, Коксиыр Экибастузского сельского округа
4 000
на устройство мини-футбольного поля с искусственным покрытием в селе Тай Экибастузского сельского округа
11 095
1.10
Бюджету села имени академика Алькея Маргулана, в том числе:
2 689
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
2 057
на приобретение лицензионных программных обеспечений
632
1.11
Бюджету села Шикылдак, в том числе:
4 198
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
2 933
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 265

1 690
1.7
Сарықамыс ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
9 401
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
2 908
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
843
Сарықамыс ауылдық округінің Сарықамыс ауылын сумен жабдықтаумен қамтамасыз етуге
5 650
1.8
Төрт-Құдық ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
3 910
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
1 245
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 265
қызметтік автокөлікті ағымдағы жөндеу жүргізуге
600
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
800
1.9
Екібастұз ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
21 258
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
3 209
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 054
Екібастұз ауылдық округінің Төртүй ауылында қызметтік тұрғын үйді ағымдағы жөндеуге
1 900
Екібастұз ауылдық округінің Мыңтомар, Көксиыр ауылдарында жасанды жабыны бар ойын алаңдарын абаттандыруға
4 000
Екібастұз ауылдық округінің Тай ауылындағы жасанды жабыны бар шағын футбол алаңын орналастыруға
11 095
1.10
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы бюджетіне, соның ішінде:
2 689
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
2 057
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
632
1.11
Шиқылдақ ауылы бюджетіне, соның ішінде:
4 198
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
2 933
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 265