О бюджете Актогайского сельского округа на 2022 - 2024 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2021 года № 76/16.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 284355 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 17313 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1520 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 33011 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 232511 тысяч тенге;
2) затраты – 285930 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;

2022 - 2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 76/16 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 284355 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 17313 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1520 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33011 мың теңге;
трансферттер түсімі – 232511 мың теңге;
2) шығындар - 285930 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;

5) дефицит (профицит) бюджета - -1575 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1575 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 06.12.2022 № 133/29 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1575 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1575 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 133/29 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.