О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 516/6 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 21 июня 2021 года № 37/7. Прекращено действие в связи с истечением срока
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Железинского района на 2021 - 2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 516/6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7178) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 574 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 068 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 506 тысяч тенге;
2) затраты – 30 170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 596 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 596.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 374 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 989 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 295 тысяч тенге;
2) затраты – 51 899 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 525 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 525 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 752 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 012 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 740 тысяч тенге;
2) затраты – 65 962 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 210 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 210 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 516/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 маусымдағы № 37/7 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 516/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7178 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 574 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 068 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 506 мың теңге;
2) шығындар – 30 170мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 596 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 596 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51374 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 989 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49295 мың теңге;
2) шығындар – 51899 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 525 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 525 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 752 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3012 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 740 мың теңге;
2) шығындар – 51 962мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 210 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 94 235 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 529 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 757 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 769 тысяч тенге;
2) затраты – 94 868 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 633 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 633 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 094 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 591 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 202 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 25 301 тысяча тенге;
2) затраты – 27 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 584 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 584 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 193 108 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 069 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 390 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 179 649 тысяч тенге;
2) затраты – 197 481 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 373 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 373 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 298 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 241 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 88 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 969 тысяч тенге;
2) затраты – 41 302 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 68344 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 757 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 878 мың теңге;
2) шығындар – 68 977мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 633 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 633 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 094 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 202 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25301 мың теңге;
2) шығындар – 27 678мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 584 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 167 523 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 272 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 390 мың теңге;
трансферттер түсімі – 154 861 мың теңге;
2) шығындар – 171 896мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 373 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 4 373 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48965 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3241 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 636 мың теңге;
2) шығындар – 48 969 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 4 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021 - 2023 жылдарға арналған Лесное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 50 889 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 706 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 166 тысяч тенге;
2) затраты – 51 908 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 019 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 019 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 170 686 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 609 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 127 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 167 950 тысяч тенге;
2) затраты – 171 867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 181 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 181 тысяча тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 635 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 167 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 174 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 36 294 тысячи тенге;
2) затраты – 37 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 305 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 305 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 448 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 506 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 93 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 27 849 тысяч тенге;
2) затраты – 28 924 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 476 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 476 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 63 782 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 059 мың теңге;
2) шығындар – 64 801мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 019 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 019 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2021 - 2023 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176057 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 609 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 127 мың теңге;
трансферттер түсімі – 173 321мың теңге;
2) шығындар – 177 238мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 181 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) –1 181 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2021 - 2023 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28935 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 167 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 174 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 594мың теңге;
2) шығындар – 29 240мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 305 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 305 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Озерное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 448 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 506 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 849мың теңге;
2) шығындар – 27 924мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 476 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 476 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

"15. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.".

"15. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.".

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата Т. Даулетов
Секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1 к решению
Железинского районного маслихата
от 21 июня 2021 года
№ 36/7
Приложение 1 к решению
Железинского районного маслихата

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Т. Даулетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық мәслихатының
2021 жылғы 21 маусымдағы
№ 36/7 шешіміне
1-қосымша
Железин аудандық мәслихатының