О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2022–2024 годы
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2021 года № 57-13-7.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 43004 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16047 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26957 тысяч тенге;
2) затраты – 43406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -402 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 402 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41086 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1898 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39188 тысяч тенге;
2) затраты – 41239 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -153 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2022–2024 годы согласно 3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 35702 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2646 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33056 тысяч тенге;
2) затраты – 37588 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1886 тысяч тенге.

2022–2024 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-13-7 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 16-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43004 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16047 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26957 мың теңге;
2) шығындар – 43406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -402 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –402 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41086 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –1898 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39188 мың теңге;
2) шығындар – 41239 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -153 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35702 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2646 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33056 мың теңге;
2) шығындар – 37588 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1886 мың теңге.

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2022–2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 165870 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –2540 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163330 тысяч тенге;
2) затраты – 166018 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –148 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2022–2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 191431 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32506 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 158925 тысяч тенге;
2) затраты –197725 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6294 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –6294 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29269 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2835 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26434 тысячи тенге;
2) затраты – 29534 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -265 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 265 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 32091 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 986 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31105 тысяч тенге;

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2022 – 2024 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 165870 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2540 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163330 мың теңге;
2) шығындар – 166018 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 148 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 191431 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32506 мың теңге;
трансферттер түсімі – 158925 мың теңге;
2) шығындар – 197725 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6294 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6294 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2022 – 2024 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29269 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2835 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26434 мың теңге;
2) шығындар –29534 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -265 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 265 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2022 – 2024 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –32091 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 986 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31105 мың теңге;

2) затраты – 32385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -294 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления –3061 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 39632 тысячи тенге;
2) затраты – 43705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1012 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1012 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
9. Утвердить бюджет села Майконыр на 2022–2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 35403 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1403 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала– 1413 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32587 тысяч тенге;
2) затраты – 35494 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -91 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Утвердить бюджет Панфиловского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 48429 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3263 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала– 375 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44791 тысяча тенге;
2) затраты – 49060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -631 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 631 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).

2) шығындар – 32385 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2022 – 2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –42693 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3061 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39632 мың теңге;
2) шығындар – 43705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1012 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1012 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2022 – 2024 жылдарға арналған Майқоңыр ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35403 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1403 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1413 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32587 мың теңге;
2) шығындар – 35494 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 мың теңге
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2022 – 2024 жылдарға арналған Панфилов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48429 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3263 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 375 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44791 мың теңге;
2) шығындар – 49060 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -631 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 631 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 28810 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2719 тысяч тенге;
поступления трансфертов –26091 тысяча тенге;
2) затраты – 29670 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -860 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 860 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 35601 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 967 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34634 тысячи тенге;
2) затраты – 35776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 175 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 01.12.2022 № 102-25-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Учесть в бюджете сел и сельских округов Иртышского района, на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 379689 тысяч тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 22317 тысяч тенге;
Амангельдинский сельский округ – 24124 тысячи тенге;
Байзаковский сельский округ – 23348 тысяч тенге;
село Голубовка – 26836 тысяч тенге;
село Иртышск – 97021 тысяча тенге;
Каракудукский сельский округ – 25947 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 26485 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 33417 тысяч тенге;
село Майконыр – 24517 тысяч тенге;
Панфиловский сельский округ – 24456 тысяч тенге;
Северный сельский округ – 25333 тысячи тенге;
Селетинский сельский округ – 25888 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджете сел и сельских округов Иртышского района, на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 385093 тысячи тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 25109 тысяч тенге;
Амангельдинский сельский округ – 26490 тысяч тенге;
Байзаковский сельский округ – 26113 тысяч тенге;
село Голубовка – 30886 тысяч тенге;
село Иртышск – 74883 тысячи тенге;
Каракудукский сельский округ – 28174 тысячи тенге;
Коскольский сельский округ – 27990 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 38118 тысяч тенге;
село Майконыр – 25604 тысячи тенге;
Панфиловский сельский округ – 26825 тысяч тенге;
Северный сельский округ – 27025 тысяч тенге;
Селетинский сельский округ – 27876 тысяч тенге.

11. 2022 – 2024 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28810 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2719 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26091 мың теңге;
2) шығындар –29670 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -860 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 860 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2022 – 2024 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35601 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 967 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34634 мың теңге;
2) шығындар – 35776 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 175 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 102-25-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 2022 жылға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджетінде жалпы сомасы 379689 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 22317 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 24124 мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 23348 мың теңге;
Голубовка ауылы – 26836 мың теңге;
Ертіс ауылы – 97021 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 25947 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 26485 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 33417 мың теңге;
Майқоңыр ауылы – 24517 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 24456 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 25333мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 25888 мың теңге.
14. Аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 2023 жылға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджетінде жалпы сомасы 385093 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 25109 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 26490 мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 26113 мың теңге;
Голубовка ауылы – 30886 мың теңге;
Ертіс ауылы – 74883 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 28174 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 27990 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 38118 мың теңге;
Майқоңыр ауылы – 25604 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 26825 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 27025 мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 27876 мың теңге.

15. Учесть в бюджете сел и сельских округов Иртышского района, на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 405009 тысяч тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 26126 тысяч тенге;
Амангельдинский сельский округ – 27522 тысячи тенге;
Байзаковский сельский округ – 27141 тысяча тенге;
село Голубовка – 31980 тысяч тенге;
село Иртышск – 83537 тысяч тенге;
Каракудукский сельский округ – 28375 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 29182 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ – 39380 тысяч тенге;
село Майконыр – 26692 тысячи тенге;
Панфиловский сельский округ – 27893 тысячи тенге;
Северный сельский округ – 28156 тысяч тенге;
Селетинский сельский округ – 29025 тысяч тенге.

15. Аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 2024 жылға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджетінде жалпы сомасы 405009 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 26126мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 27522мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 27141мың теңге;
Голубовка ауылы – 31980 мың теңге;
Ертіс ауылы – 83537 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 28375 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 29182 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 39380 мың теңге;
Майқоңыр ауылы – 26692 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 27893 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 28156 мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 29025 мың теңге.