2022 - 2024 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 1/15 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 17-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 569 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 527 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 937 мың теңге;
2) шығындар – 48 590 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 21 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 26.08.2022 № 1/25 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 963 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 531 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 131 299 мың теңге;
2) шығындар – 137 299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 336 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 336 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 26.08.2022 № 1/25 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 162 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 967 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 195 мың теңге;
2) шығындар – 90 634 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 472 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 26.08.2022 № 1/25 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2022 - 2024 годы
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29 декабря 2021 года № 1/15.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 305 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 585 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 93 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 45 627 тысяч тенге;
2) затраты – 48 326 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области 16.11.2022 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 376 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 553 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 63 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 129 690 тысяч тенге;
2) затраты – 135 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 336 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 336 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 16.11.2022 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 778 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 508 тысяч тенге;
2) затраты – 90 250 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 472 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области 16.11.2022 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2022).

4. 2022-2024 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116 337 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 398 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 187 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112 752 мың теңге;
2) шығындар – 116 858 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 521 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 26.08.2022 № 1/25 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2022-2024 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 374 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 449 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 883 мың теңге;
2) шығындар – 56 600 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 226 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 26.08.2022 № 1/25 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 874 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 319 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 465 мың теңге;
2) шығындар – 44 045 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 26.08.2022 № 1/25 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2022-2024 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 470 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 554 мың теңге;

4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 617 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 161 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 424 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 113 032 тысячи тенге;
2) затраты – 117 138 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 521 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 521 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области 16.11.2022 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 131 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 877 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 51 212 тысяч тенге;
2) затраты – 55 357 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 226 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области 16.11.2022 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 611 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 94 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 39 202 тысячи тенге;
2) затраты – 43 782 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 171 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области 16.11.2022 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 283 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 367 тысяч тенге;

1) кірістер – 130 511 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 281 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 587 мың теңге;
трансферттер түсімі – 121 643 мың теңге;
2) шығындар – 131 650 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 139 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 139 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 26.08.2022 № 1/25 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2022-2024 жылдарға арналған Федоровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 974 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 376 мың теңге;
2) шығындар – 36 325 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 351 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 351 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 26.08.2022 № 1/25 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 489 302 мың теңге жалпы сомасында ескерілсін:
Байқоныс ауылдық округі 36 939 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 34 836 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 31 651 мың теңге;
Верненка ауылдық округі 28 157 мың теңге;
Воскресенка ауылдық округі 34 193 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 34 337 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 34 330 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 29 819 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 28 125 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 71 134 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 96 196 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі 29 585 мың теңге.
14. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 404 659 мың теңге жалпы сомасында ескерілсін:
Байқоныс ауылдық округі 30 832 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 30 399 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 27 608 мың теңге;
Верненка ауылдық округі 24 861 мың теңге;
Воскресенка ауылдық округі 31 455 мың теңге;

1) доходы – 237 848 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 047 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 608 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 188 493 тысячи тенге;
2) затраты – 244 517 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 669 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 669 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области 16.11.2022 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 860 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 774 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 018 тысяч тенге;
2) затраты – 36 211 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 351 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 351 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области 16.11.2022 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Учесть в бюджете сельских округов на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 489 302 тысячи тенге:
Байконысский сельский округ 36 939 тысяч тенге;
Береговой сельский округ 34 836 тысяч тенге;
Бобровский сельский округ 31 651 тысяча тенге;
Верненский сельский округ 28 157 тысяч тенге;
Воскресенский сельский округ 34 193 тысяч тенге;
Жанакурлысский сельский округ 34 337 тысяч тенге;
Ивановский сельский округ 34 330 тысяч тенге;
Калиновский сельский округ 29 819 тысяч тенге;
Октябрьский сельский округ 28 125 тысяч тенге;
Песчанский сельский округ 71 134 тысячи тенге;
Теренкольский сельский округ 96 196 тысяч тенге;
Федоровский сельский округ 29 585 тысячи тенге.
14. Учесть в бюджете сельских округов на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 404 659 тысяч тенге:
Байконысский сельский округ 30 832 тысячи тенге;
Береговой сельский округ 30 399 тысяч тенге;
Бобровский сельский округ 27 608 тысяч тенге;
Верненский сельский округ 24 861 тысяча тенге;
Воскресенский сельский округ 31 455 тысяч тенге;

Жаңақұрылыс ауылдық округі 32 056 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 29 814 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 27 416 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 25 248 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 62 729 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 54 374 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі 27 867 мың теңге.
15. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 407 524 мың теңге жалпы сомасында ескерілсін:
Байқоныс ауылдық округі 30 994 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 30 480 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 27 639 мың теңге;
Верненка ауылдық округі 24 876 мың теңге;
Воскресенка ауылдық округі 31 718 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 32 357 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 29 987 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 27 520 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 25 198 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 63 131 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 55 675 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі 27 949 мың теңге.
16. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
257 420 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
6 362 мың теңге – Байқоныс ауылындағы әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге;
1 360 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
17 642 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
44 238 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
15 655 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
942 мың теңге – ауылдық елді мекендердің автомобиль жолдарының жұмыс істеуіне;
61 544 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
100 мың теңге – ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;

Жанакурлысский сельский округ 32 056 тысяч тенге;
Ивановский сельский округ 29 814 тысяч тенге;
Калиновский сельский округ 27 416 тысяч тенге;
Октябрьский сельский округ 25 248 тысяч тенге;
Песчанский сельский округ 62 729 тысяч тенге;
Теренкольский сельский округ 54 374 тысяч тенге;
Федоровский сельский округ 27 867 тысяч тенге.
15. Учесть в бюджете сельских округов на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 407 524 тысячи тенге:
Байконысский сельский округ 30 994 тысячи тенге;
Береговой сельский округ 30 480 тысяч тенге;
Бобровский сельский округ 27 639 тысяч тенге;
Верненский сельский округ 24 876 тысяч тенге;
Воскресенский сельский округ 31 718 тысяч тенге;
Жанакурлысский сельский округ 32 357 тысяч тенге;
Ивановский сельский округ 29 987 тысяч тенге;
Калиновский сельский округ 27 520 тысяч тенге;
Октябрьский сельский округ 25 198 тысяч тенге;
Песчанский сельский округ 63 131 тысяча тенге;
Теренкольский сельский округ 55 675 тысяч тенге;
Федоровский сельский округ 27 949 тысяч тенге.
16. Учесть целевые текущие трансферты на 2022 год в бюджете сельских округов в следующих размерах:
255 177 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
6 362 тысячи тенге – на капитальный ремонт административного здания в селе Байконыс;
1 660 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
17 642 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
54 329 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
15 355 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
903 тысячи тенге – на функционирование автомобильных дорог сельских населенных пунктов;
59 043 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов улиц населенных пунктов;
100 тысяч тенге – на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов;

1 456 мың теңге – ауылдық елді мекендердің мәдениет объектілеріне жөндеу жүргізуге;
871 мың теңге – ауылдық елді мекендердің күрделі шығыстарына;
4 035 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 26.08.2022 № 1/25 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы       С. Баяндинов
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
29 желтоқсандағы

1 456 тысяч тенге – на проведение ремонта объектов культуры сельских населенных пунктов;
871 тысяча тенге – на капитальные расходы сельских населенных пунктов;
4 035 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
400 тысяч тенге – на капитальные расходы государственного органа.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области 16.11.2022 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2022).
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Тереңкөл       С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Маслихата
района Тереңкөл от
29 декабря 2021 года