О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 79/372 "О бюджетах сельских округов и села Ольгинка Павлодарского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 6 октября 2021 года № 12/57
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Ольгинка Павлодарского района на 2021 - 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 79/372 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7158) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 705 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 580 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 51 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 69 074 тысячи тенге;
2) затраты – 77 277 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 572 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 572 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Ефремовского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 913 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 320 тысячи тенге;
2) затраты – 40 276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 363 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 363 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Зангарского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 902 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 693 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 59 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 150 тысячи тенге;
2) затраты – 40 157 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -255 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 255 тысяч тенге.";

Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 79/372 "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар ауданының ауылдық округтері және Ольгинка ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қазандағы № 12/57 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар ауданының ауылдық округтері және Ольгинка ауылының бюджеттері туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 79/372 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7158 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 705 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69 074 мың теңге;
2) шығындар – 77 277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 572 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 572 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 913 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 236 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 320 мың теңге;
2) шығындар – 40 276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 363 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 363 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 902 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 59 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 150 мың теңге;
2) шығындар – 40 157 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 255 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 255 мың теңге.";

8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 596 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 462 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 134 тысяч тенге;
2) затраты – 88 552 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 956 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 956 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Ольгинка на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 953 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 014 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 35 939 тысячи тенге;
2) затраты – 39 762 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 809 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 809 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Рождественского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 379 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 987 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95 092 тысяч тенге;
2) затраты – 103 380 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 001 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 001 тысяча тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Чернорецкого сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 618 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 159 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 495 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 464 тысяч тенге;
2) затраты – 87 273 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 655 тысячи тенге;

8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 - 2023 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 596 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 462 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76 134 мың теңге;
2) шығындар – 88 552 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 956 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 956 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 953 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 014 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 939 мың теңге;
2) шығындар – 39 762 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 809 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 809 мың теңге.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 - 2023 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101 379 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 987 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95 092 мың теңге;
2) шығындар – 103 380 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 001 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 618 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 159 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 495 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76 464 мың теңге;
2) шығындар – 87 273 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 655 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 655 тысячи тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Черноярского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 288 943 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 272 906 тысяч тенге;
2) затраты – 296 821 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 878 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 878 тысяч тенге.";
13) пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Шакатского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 840 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 443 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 218 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 179 тысячи тенге;
2) затраты – 66 039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 199 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 199 тысяч тенге.";
14) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 655 мың теңге.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 288 943 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 272 906 мың теңге;
2) шығындар – 296 821 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 878 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 878 мың теңге.";
13) көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2021 - 2023 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 840 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 443 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 218 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 179 мың теңге;
2) шығындар – 66 039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 199 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 199 мың теңге.";
14) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.