О бюджете Зангарского сельского округа на 2022 - 2024 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2021 года № 19/91.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зангарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 018 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 951 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 951 тысяч тенге;
2) затраты – 42 547 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

2022 - 2024 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/91 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 018 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 951 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 951 мың теңге;
2) шығындар – 42 547 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 529 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 529 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25.11.2022 № 31/172 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете Зангарского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета – 36 670 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 529 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 529 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 25.11.2022 № 31/172 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Заңғар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2022 жылға арналған субвенция көлемі 36 670 мың теңгеде ескерілсін.