О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 8 января 2021 года № 72-12 "Об утверждении бюджета Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 декабря 2021 года № 12-8
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 72-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6932) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 988,2 тысячи тенге:
налоговые поступления – 6 147,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26 840,9 тысяч тенге;
2) затраты – 33 420 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 431,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 431,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 431,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 72-12 "2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Дружба ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 12-8 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Дружба ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 72-12 шешіміне (2021 жылғы 12 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6932 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Дружба ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 988,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 147,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 26 840,9 мың теңге;
2) шығындар – 33 420 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 431,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 431,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 431,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының