О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 428 "Об утверждении бюджета Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 17 августа 2021 года № 72
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 428 "Об утверждении бюджета Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6893) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 195876 тысяч тенге:
налоговые поступления - 2222 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 193654 тысяч тенге;
2) затраты – 197092,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1216,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1216,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1216,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюджете Алаботинского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет Алаботинского сельского округа на средний ремонт внутрипоселковой дороги в селе Аккудык Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в сумме 16646 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть в бюджете Алаботинского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в бюджет Алаботинского сельского округа на средний ремонт внутрипоселковой дороги в селе Аккудык Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в сумме 149812 тысяч тенге.";

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қантардағы № 428 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 17 тамыздағы № 72 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қантардағы № 428 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6893 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 195876 мың теңге:
салықтық түсімдер - 2222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 193654 мың теңге;
2) шығындар – 197092,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1216,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1216,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1216,9 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған Алабота ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Алабота ауылдық округінің бюджетіне Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің Аққұдық ауылындағы кентішілік жолды орташа жөндеуге 16646 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 3-2-тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2021 жылға арналған Алабота ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Алабота ауылдық округінің бюджетіне Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің Аққұдық ауылындағы кентішілік жолды орташа жөндеуге 149812 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";

дополнить пунктом 3-3 следующего содержания:
"3-3. Учесть в бюджете Алаботинского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Алаботинского сельского округа на средний ремонт внутрипоселковой дороги в селе Аккудык Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в сумме 3449 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-4 следующего содержания:
"3-4. Предусмотреть в бюджете Алаботинского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Алаботинского сельского округа на приобретение служебного автомобиля в сумме 6600 тысяч тенге, на благоустройство и озеленение населенных пунктов 5000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-5 следующего содержания:
"3-5. Предусмотреть в бюджете Алаботинского сельского округа на 2021 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 17 августа 2021 года № 72
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2021 года № 428
Бюджет Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

мынадай мазмұндағы 3-3-тармақпен толықтырылсын:
"3-3. 2021 жылға арналған Алабота ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Алабота ауылдық округінің бюджетіне Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің Аққұдық ауылындағы кентішілік жолды орташа жөндеуге 3449 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 3-4-тармақпен толықтырылсын:
"3-4. 2021 жылға арналған Алабота ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Алабота ауылдық округінің бюджетіне қызметтік автокөлікті сатып алуға 6600 мың теңге сомасында, елді мекендерді абаттандыруға және көгаландыруға 5000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 3-5-тармақпен толықтырылсын:
"3-5. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес жыл басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен 2021 жылға арналған Алабота ауылдық округінің бюджетінде шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы
С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 17 тамыздағы
№ 72 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 428 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы