О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 8 января 2021 года № 5-66 с "Об утверждении бюджета Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 ноября 2021 года № 5-11 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 5-66 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7003) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 591,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 495 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 59 966,1 тысяч тенге;
2) затраты – 62 465,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -874,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 874,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –874,3 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на повышение заработной платы государственных служащих;
2) на текущий ремонт освещений улиц в селе Ондирис.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь
Уалихановского районного маслихата
М. Абдулов
Приложение
к решению Уалихановского
районного маслихата

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 5-66 с "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 5-11 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 5-66 с шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7003 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 591,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 130 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 966,1 мың теңге;
2) шығындар – 62 465,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу-0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -874,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 874,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 874,3 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге;
2) Өндіріс ауылындағы көшелерді жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының хатшысы М. Абдулов
Уәлиханов аудандық
мәслихатының