О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 8 января 2021 года № 10-66с "Об утверждении бюджета Каратерекского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 ноября 2021 года № 10-11 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Каратерекского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 10-66с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7001) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каратерекского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 761,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 287,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 276,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 148,4 тысяч тенге;
2) затраты – 35 921,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -159,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 159,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
ииспользуемые остатки бюджетных средств –159,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт уличного освещения в селе Каратерек;
2)на повышение заработной платы государственных служащих.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 10-66 с "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 10-11 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 10-66 с шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7001 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 761,9 мың теңге;
салықтық түсімдер – 287,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 276,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 148,4 мың теңге;
2) шығындар – 35 921,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу -0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -159,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 159,5 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) Қаратерек ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
2) мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.