О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 8 января 2021 года № 11-66 с "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 ноября 2021 года № 11-11 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 11-66 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7032) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 867,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 963,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 704,5 тысяч тенге;
2) затраты – 33 213,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -345,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита)
бюджета – 345,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –345,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в сельском бюджете целевые трансферты из областного бюджета на повышение заработной платы государственных служащих.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц;
2) на благоустройство;
3) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
4) на разработку технической документации на средний ремонт дорог в селе Кулыколь;
5) на проведение комплексной вневедомственной экспертизы проектно-сметной документации на капитальный ремонт клуба в селе Кулыколь.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 11-66 с "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 11-11 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 11-66 с шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7032 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 867,9 мың теңге:
салықтық түсімдер –963,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 704,5 мың теңге;
2) шығындар – 33 213,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу-0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -345,3мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 345,3 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. Ауылдық бюджетте облыстық бюджеттен мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге берілетін нысаналы трансферттер көзделсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) көшелерді жарықтандыруға;
2) абаттандыруға;
3) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
4) Қулыкөл ауылындағы жолдарды орташа жөндеуге техникалық сметалық құжаттама әзірлеуге;
5) Қулыкөл ауылындағы клубты күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттамаға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізуге.";
осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі қосымшасымен жаңа редакцияда баяндалсын.