Об установлении публичного сервитута на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "МұнайТас" Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 19 августа 2021 года № 2449
В соответствии с подпунктом 5-1 пункта 1 статьи 18 и с подпунктом 2 пункта 4 статьи 69, Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10 пункта 1 статьи 31 и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании письма товарищество с ограниченной ответственностью "МұнайТас" Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут (011240000833) товариществу с ограниченной ответственностью "МұнайТас" Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы для эксплуатации линейной части (труба) нефтепровода "Кенкияк-Атырау" с площадью 3,8768 гектар расположенный от границы Махамбетского района до границы Макатского района без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей со сроком на 49 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Умарову Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу после их подписания и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Уразбаев К.

"МұнайТас" Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 тамыздағы № 2449 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18-бабы 1 тармағының 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына және 37-бабына сәйкес, "МұнайТас" Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі директорының хатын негізге ала отырып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "МұнайТас" Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің (011240000833) "Кенкияқ-Атырау" магистральдық мұнай құбыры құрылысына жер пайдаланушылардан және меншік иелерінен жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін мәжбүрлеп иеліктен шығарусыз Махамбет ауданы аумағынан Мақат ауданы аумағына дейінгі аралықтарда орналасқан көлемі 3,8768 гектар жер учаскесіне 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. Умаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі К. Уразбаев