О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 55-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 3 июля 2021 года № 8-1
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районногомаслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 55-1 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4851) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Кульсары на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 422 679 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 158 304 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 362 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 262 013 тысяч тенге;
2) затраты – 463 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40 867 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 867 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 867 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Жана-Каратон на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 132 815 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 176 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 118 519 тысяч тенге;
2) затраты – 135 470 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 655 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 655 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратонкентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 шілдедегі № 8-1 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна,Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 55-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4851 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Құлсары қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 422 679 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 158 304мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 362 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 262 013 мың теңге;
2) шығындар – 463 546 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40 867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40 867 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 867 мың теңге".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңа-Қаратон кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 132 815 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 176мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 118 519 мың теңге;
2) шығындар – 135 470 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелеуді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 655 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 512 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 512 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии П. Кизатова
Секретарь маслихата С. Таласов

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 512 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 512 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы П. Қизатова
Мәслихат хатшысы С. Таласов