О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2020 года № 490 "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 16 июля 2021 года № 63
Махамбетский районный маслихат Атырауской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2020 года № 490 "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4868) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 528 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 606 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 56 842 тысяч тенге;
2) затраты - 60 703 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 175 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 175 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Акжайыкского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 894 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 239 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 89 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов – 58 566 тысяч тенге;
2) затраты – 60 656 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -762 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 762 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 762 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:

Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 шілдедегі № 63 шешімі
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 59 528 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 606 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 842 мың теңге;
2) шығындар – 60 703 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 175мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 175 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 59 894 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 89 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 58 566 мың теңге;
2) шығындар – 60 656 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оныңішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -762 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 762 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 762 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы– 53 596 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 394 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов– 52 202 тысяч тенге;
2) затраты– 55 197 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 601 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 601 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 601 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Баксайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 496 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 363 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 56 133 тысяч тенге;
2) затраты – 76 512 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 016 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 016 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 016 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Бейбарыского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 487 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 557 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 0 тенге;
поступления трансфертов – 62 894 тысяч тенге;
2) затраты – 87 187 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;

"3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 53 596 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 394 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 52 202 мың теңге;
2) шығындар – 55 197 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 601 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 601 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Бақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 66 496 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 133 мың теңге;
2) шығындар – 76 512 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 016 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 016 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 016 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Бейбарыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79 487 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 557 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 36 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 62 894 мың теңге;
2) шығындар – 87 187 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;

1) доходы – 227 101 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 009 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 192 095 тысяч тенге;
2) затраты – 277 294 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 50 190 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 190 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50 190 тысяч тенге.".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Сарайчиковского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 841 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 902 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 64 939 тысяч тенге;
2) затраты – 72 253 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 412 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 412 тысяч тенге.".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть, в бюджетах сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 273 396 тысяч тенге, в том числе:
24 798 тысяч тенге - – на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения, в том числе:
Баксайскому сельскому округу – 5 017 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 618 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 571 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 12 004 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 3 588 тысяч тенге.

1) кірістер – 227 104 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 009 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 192 095 мың теңге;
2) шығындар – 277 294 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оныңішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 50 190 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 190 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 190 мың теңге.".
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Сарайшық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 69 841 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 902 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 939 мың теңге;
2) шығындар – 72 253 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оныңішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 412 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 412 мың теңге.".
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 273 396 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік ұйымдардың стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге - 24 798 мың теңге, оның ішінде:
Бақсай ауылдық округінде – 5 017 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 618 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 1 571 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 12 004 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 3 588 мың теңге.

13 501 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 1 884 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 2 031 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 1 619 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 1 421 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 1 992 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 875 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 1 712 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 1 010 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 957 тысяч тенге.
121 315 тысяч тенге - на внедрение в пилотном режиме новой системы оплаты труда для административных государственных служащих, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 13 264 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 11 628 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 9 701 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 12 491 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 16 955 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 10 536 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 11 413 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 21 681 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 13 646 тысяч тенге.
66 149 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 3 345 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 2 981 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 1 879 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 4 180 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 6 215 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 2 367 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 5 030 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 34 459 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 5 693 тысяч тенге.
3 788 тысяч тенге – на текущие затраты организации культуры, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 250 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу - 2 782 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 756 тысяч тенге.
25 522 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
в Акжайыкскому сельскому округу – 1 004 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 454 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 1 393 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 22 671 тысяч тенге;
797 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов, в том числе:
в Акжайыкскому сельскому округу – 72 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 725 тысяч тенге;

мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 13 501 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 1 884 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 2 031 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 619 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 1 421 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 992 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 875 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 1 712 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 1 010 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 957 мың теңге.
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге – 121 315 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 13 264 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 11 628 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 9 701 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 12 491 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 16 955 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 10 536 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 11 413 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 21 681 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 13 646 мың теңге.
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 66 149 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 3 345 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 2 981 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 879 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 4 180 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 6 215 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 2 367 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 5 030 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 34 459 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 5 693 мың теңге.
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 3 788 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 250 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде - 2 782 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 756 мың теңге.
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 25 522 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде - 1 004 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 454 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 393 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 22 671 мың теңге.
елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға - 797 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде - 72 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде - 725 мың теңге.

2 856 тысяч тенге – на установку и обслуживание программного продукта "Парус – бюджетное планирование", в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 408 тысяч тенге.
7 715 тыс тенге – на уличное освещение населенных пунктов, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 1 963 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 712 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 427 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 2 416 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 1 105 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 1 092 тысяч тенге.
4 439 тысяч тенге- на текущие затраты аппарата акима сельского округа, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 330 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 642 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 967 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 2 500 тысяч тенге.
2 516 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду, в том числе:
в Акжайыкскому сельскому округу – 629 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 629 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 629 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 629 тысяч тенге.".

"Парус – бюджеттік жоспарлау" бағдарламалық өнімін орнатуға және қызмет көрсетуге – 2 856 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 408 мың теңге.
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға -7 715 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 1 963 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 712 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 427 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 416 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 1 105 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 1 092 мың теңге.
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы шығындарына – 4 439 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 330 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 642 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 967 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 2 500 мың теңге.
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 2 516 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде – 629 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 629 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 629 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 629 мың теңге.".

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата К. Мажиев
Приложение 1 к решению районного маслихата от 16 июля 2021 года № 63
Приложение 1 к решению районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 490
Бюджет Алгинского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы К. Мажиев
Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 16 шілдедегі № 63 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1175
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1175
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
1175
01
Остатки бюджетных средств
1175
1
Свободные остатки бюджетных средств
1175
Приложение 2 к решению районного маслихата от 16 июля 2021 года № 63
Приложение 4 к решению районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 490
Бюджет Акжайыкского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1175
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1175
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1175
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1175
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1175
Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 16 шілдедегі № 63 шешіміне 2-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер