О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2020 года № 490 "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 8 декабря 2021 года № 93
Махамбетский районный маслихат Атырауской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2020 года № 490 "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4868) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 411 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 606 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –59 725 тысяч тенге;
2) затраты - 63 586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 175 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 175 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Акжайыкского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 239 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 89 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов – 60 650 тысяч тенге;
2) затраты – 63 383 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 405 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 405 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;

Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 93 шешімі
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 62 411 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 606 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 725 мың теңге;
2) шығындар – 63 586 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 175мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 175 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2.2021-2023 жылдарға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 61 978 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 89 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 650 мың теңге;
2) шығындар – 63 383 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оныңішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 405 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 405 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 405 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3.Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 691 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов– 54 089 тысяч тенге;
2) затраты – 58 292 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 601 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 601 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 601 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Баксайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10,11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 758 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 363 тысяч тенге;
неналоговые поступления-0 тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов – 56 395 тысяч тенге;
2) затраты – 80 461 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13 703 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 13 703 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 703 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Бейбарыского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 758 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 569 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 24 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов– 65 165 тысяч тенге;
2) затраты– 89 458 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 405 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 56 691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 54 089 мың теңге;
2) шығындар – 58 292 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 601 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 601 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Бақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 66 758 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 395 мың теңге;
2) шығындар – 80 461 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 703 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 703 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 703 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Бейбарыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 81 758 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 24 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 165 мың теңге;
2) шығындар – 89 458 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 4 066 тысяч тенге.".
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Махамбетского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 232 230 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 811 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 198 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 197 221 тысяч тенге;
2) затраты – 282 420 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 50 190 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 190 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50 190 тысяч тенге.".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Сарайчиковского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021год в следующих объемах:
1) доходы – 66 616 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 302 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 62 314 тысяч тенге;
2) затраты – 69 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 412 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 412 тысяч тенге.".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть, в бюджетах сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 286 546 тысяч тенге, в том числе:
24 383 тысяч тенге – на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения, в том числе:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 066 мың теңге.".
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Махамбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 232 230 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 811 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 198 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 197 221 мың теңге;
2) шығындар – 282 420 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оныңішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 50 190 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 190 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 190 мың теңге.".
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Сарайшық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 66 616 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 302 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 62 314 мың теңге;
2) шығындар – 69 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оныңішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 412 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 412 мың теңге.".
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 286 546 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік ұйымдардың стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге - 24 383 мың теңге, оның ішінде:

Баксайскому сельскому округу – 5 017 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 536 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 653 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 11 589 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 3 588 тысяч тенге.
13 501 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –1 884 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 1 899 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 1 619 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 1 421 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 1 992 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 875 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 1 756 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 1 010 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 1 045 тысяч тенге.
124 487 тысяч тенге - на внедрение новой системы оплаты труда для административных государственных служащих, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –13 663 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 11 842 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 10 694 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 12 753 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 17 255 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 10 553 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 11 461 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 25 514 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 10 752 тысяч тенге.
63 142 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 3 345 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 2 981 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 1 879 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 4 180 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 4 245 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 2 140 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 5 030 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 33 912 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 5 430 тысяч тенге.
4 948 тысяч тенге – на текущие затраты организации культуры, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 250 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу - 180 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу -2 782 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 740 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 180 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 816 тысяч тенге.
22 466 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов, в том числе:

Бақсай ауылдық округінде – 5 017 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 536 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 1 653 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 11 589 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 3 588 мың теңге.
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 13 501 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 1 884 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 1 899 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 619 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 1 421 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 992 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 875 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 1 756 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 1 010 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 1 045 мың теңге.
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге –124 487 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 13 663 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 11 842 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 10 694 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 12 753 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 17 255 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 10 553 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 11 461 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 25 514 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 10 752 мың теңге.
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 63 142 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 3 345 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 2 981 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 879 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 4 180 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 4 245 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 2 140 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 5 030 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 33 912 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 5 430 мың теңге.
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 4 948 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 250 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 180 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде - 2 782 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 740 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 180 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 816 мың теңге.
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 22 466 мың теңге, оның ішінде:

в Акжайыкскому сельскому округу – 1 004 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 399 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 929 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 20 134 тысяч тенге;
898 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов, в том числе:
в Акжайыкскому сельскому округу – 173 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 725 тысяч тенге;
2 856 тысяч тенге – на установку и обслуживание программного продукта "Парус – бюджетное планирование", в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 408 тысяч тенге.
10 775 тыс тенге – на уличное освещение населенных пунктов, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 963 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 849 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 427 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 2 416 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 1 105 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 4 792 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 223 тысяч тенге.
10 400 тысяч тенге - на текущие и капитальные затраты аппарата акима сельского округа, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 3 360 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 1 795 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 967 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 1 778 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 2 500 тысяч тенге.
4 116 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 150 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 779 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 200 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 1 129 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 879 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 629 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 350 тысяч тенге.
4 574 тысяч тенге - на обеспечение функционирования автомобильных дорог, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 304 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 281 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 749 тысяч тенге;

Ақжайық ауылдық округінде- 1 004 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 399 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 929 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 20 134 мың теңге.
елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға - 898 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде - 173 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде - 725 мың теңге.
"Парус – бюджеттік жоспарлау" бағдарламалық өнімін орнатуға және қызмет көрсетуге – 2 856 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 408 мың теңге.
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға - 10 775 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 963 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 849 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 427 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 416 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 1 105 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 4 792 мың теңге.
Сарайшық ауылдық округінде – 223 мың теңге.
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы және күрделі шығындарына – 10 400 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 3 360 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 1 795 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 967 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 778 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 2 500 мың теңге.
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 4 116 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 150 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 779 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 200 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 129 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 879 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 629 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 350 мың теңге.
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 4 574 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 304 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 281 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 749 мың теңге;

в Бейбарыскому сельскому округу – 1 469 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 350 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 518 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 903 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата К. Мажиев

Бейбарыс ауылдық округінде – 1 469 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 350 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 518 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 903 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы К. Мажиев

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1175
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1175
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
1175
01
Остатки бюджетных средств
1175
1
Свободные остатки бюджетных средств
1175
Приложение 2 к решению районного маслихата от 8 декабря 2021 года № 93
Приложение 4 к решению районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 490
Бюджет Акжайыкского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1175
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1175
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1175
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1175
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1175
Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 8 желттоқсандағы № 93 шешіміне 2-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер