О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 27 декабря 2021 года № 101
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата о проектах сельских бюджетов на 2022-2024 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 483 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлениям – 3 972 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 97 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 414 тысяч тенге;
2) затраты - 65 835 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2 352 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 352 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 352 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2022 № 186 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Акжайыкского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 854 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 38 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 374 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 832 тысяч тенге;
2) затраты – 68 986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 132 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 132 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;

2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 101 шешімі
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі-осы шешімнің 12 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінің жобалары туралы ұсынысын қарап, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 63 483 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 972 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 97 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 414 мың теңге;
2) шығындар – 65 835 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 352 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -2 352 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 352 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық маслихатының 12.12.2022 № 186 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 67 854 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 38 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 374 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 832 мың теңге;
2) шығындар – 68 986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 132 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 132 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - - 1 672 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 672 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 672 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2022 № 186 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Учесть в бюджетах сельских округов на 2022 год предусмотрены субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 367 115 тысяч тенге, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 34 946 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 36 839 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 34 735 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 33 090 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 30 699 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 27 379 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 33 892тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 100 188 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 35 347 тысяч тенге.
11. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 369 648 тысяч тенге, в том числе:
33 097 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственого бюджета, работников казенных предприятий, в том числе:
Алгинскому сельскому округу - 3 222 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу - 5 024 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу - 4 517 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 3 383 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 4 073 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 2 487 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 3 817 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 3 740 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 2 834 тысяч тенге.
27 805 тысяч тенге - на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения, в том числе:
Баксайскому сельскому округу – 6 547 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 1 825 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 875 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 12 993 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 4 565 тысяч тенге.
16 783 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры, в том числе:

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 672 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 672 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 672 мың теңге.
Ескерту. 9 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық маслихатының 12.12.2022 № 186 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi).
10. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріндеаудандық бюджеттен берілетін 367 115мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 34 946 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 36 839мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 34 735мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 33 090 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 30 699 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 27 379 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 33 892 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 100 188 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 35 347 мың теңге.
11. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 369 648 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 33 097 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 3 222 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 5 024 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 4 517 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 3 383 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 4 073 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 2 487 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 3 817 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 3 740 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 2 834 мың теңге.
мемлекеттік ұйымдардың стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықпен жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 27 805 мың теңге, оның ішінде:
Бақсай ауылдық округіне – 6 547 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 1 825 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 875 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 12 993 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 4 565 мың теңге.
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 16 783 мың теңге, оның ішінде:

Алгинскому сельскому округу -2 234 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу -2 059 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу -1 885 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 1 817 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 547 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 291 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу - 2 009 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 1 271 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 670 тысяч тенге.
91 511 тысяч тенге – на внедрение новой системы оплаты труда для административных государственных служащих, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 9 560 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 8 064 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 8 743 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 8 575 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 12 992 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 8 677 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 8 000 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 21 279 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 5 621 тысяч тенге.
67 017 тысяч тенге –на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу - 3 300 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 2 963 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу - 3 000 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 4 948 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 5 715 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 3 068 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 4 900 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 33 973 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 5 150 тысяч тенге.
47 095 тысяч тенге - на текущие и капитальные затраты аппарата акима сельского округа, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 2 732 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 6 318 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 2 192 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 2 666 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 5 018 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 7 762 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 4 165 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 5 898 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 10 344 тысяч тенге.
3 893 тысяч тенге – на текущие затраты организации культуры, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу - 538 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 087 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 418 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу - 850 тысяч тенге.
150 тысяч тенге – на организацию приватизация, управления коммунальным имуществом Акжайыкскому сельскому округу;
11 672 тысяч тенге - на благоустройства населенных пунктов, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу - 229 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 179 тысяч тенге;

Алға ауылдық округіне – 2 234 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 2 059 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 1 885 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 1 817 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 2 547 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 291 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 2 009 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 1 271 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 670 мың теңге.
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге – 91 511 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 9 560 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 8 064 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 8 743 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 8 575 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 12 992 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 8 677 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 8 000 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 21 279 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 5 621 мың теңге.
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 67 017 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 3 300 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 2 963 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 3 000 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 4 948 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 5 715 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 3 068 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 4 900 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 33 973 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 5 150 мың теңге.
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы және күрделі шығындарына – 47 095 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 2 732 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 6 318 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне –2 192 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 2 666 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 5 018 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 7 762 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 4 165 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне -5 898 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 10 344 мың теңге.
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 3 893 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 538 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 1 087 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 418 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 850 мың теңге.
Ақжайық ауылдық округіне жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқаруды ұйымдастыруға - 150 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 11 672 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 229 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 179 мың теңге;

Сарайчиковскому сельскому округу - 11 264 тысяч тенге.
61 447 тыс тенге – на уличное освещение населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 529 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 2 293 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 175 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 3 450 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 55 000 тысяч тенге.
1 242 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 842 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 400 тысяч тенге.
5 565 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу - 355 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 060 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 1 265 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 355 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 1 265 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 205 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 060 тысяч тенге.
322 тысяч тенге – на текущее содержание организаций социальной защиты, в том числе:
Жалгансайскому сельскому округу- 138 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 184 тысяч тенге.

Сарайшық ауылдық округіне – 11 264 мың теңге.
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 61 447 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 529 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 2 293 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 175 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 3 450 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 55 000 мың теңге.
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 1 242 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 842 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне - 400 мың теңге.
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге - 5 565 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 355 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 1 060 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 1 265 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 355 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 1 265 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 205 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 060 мың теңге.
әлеуметтік қорғау ұйымдарын ағымдағы ұстауға - 322 мың теңге, оның ішінде:
Жалғансай ауылдық округіне -138 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 184 мың теңге.

2 049 тысяч тенге - на организацию сохранения государственного жилищного фонда сельского округа Алгинскому сельскому округу.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2022 № 186 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата К. Мажиев
Приложение 1 к решению районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 101
Бюджет Алгинского сельского округа на 2022 год

Алға ауылдық округіне ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға - 2 049 мың теңге.
Ескерту. 11 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық маслихатының 12.12.2022 № 186 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi).
12. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы К. Мажиев
Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 101 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
378
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
378
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2352
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
2352
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
2352
01
Остатки бюджетных средств
2352
1
Свободные остатки бюджетных средств
2352
Приложение 2 к решению районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 101
Бюджет Алгинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы
419167
1
Налоговые поступления

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
378
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
378
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2352
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2352
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
2352
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2352
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2352
Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 101шешіміне 2 қосымша
2023 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер
41916
1
Салықтық түсімдер