О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № LХІIІ-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2021-2023 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 22 октября 2021 года № 9-1
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылкогинского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № LХІIІ-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4861) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 236 431 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 696 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 224 735 тысяч тенге;
2) затраты – 253 194 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 763 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16 763 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 763 тенге."
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 066 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 93 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88 551 тысяч тенге;
2) затраты – 92 342 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 132 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 132 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № LХІII-2 "2021-2023 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қазандағы № 9-1 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № LХІII-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде болып № 4861 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 265 940 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 696 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 254 244 мың теңге;
2) шығындар – 282 703 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 763 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 763 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 763 теңге."
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 855 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 066 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 97 196 мың теңге;
2) шығындар – 100 987 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 132 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 132 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;