О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 454-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2021-2023 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 18 октября 2021 года № 59-VII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 454-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4859) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 278 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 118 468 тысяч тенге;
2) затраты – 124 003 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 725 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 725 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 725 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 285 218 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 280 243 тысяч тенге;
2) затраты – 286 623 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 405 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 405 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 454-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қазандағы № 59-VII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 454-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4859 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 122 278 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 118 468 мың теңге;
2) шығындар – 124 003 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге; оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 725 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 725 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 725 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 285 218 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 280 243 мың теңге;
2) шығындар – 286 623 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге; оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 405 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 405 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 886 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 886 тысяч тенге.".

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 886 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 886 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 настоящего решения.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров
Приложение 1 к решению Индерского районного маслихата от 18 октября 2021 года № 59-VII
Приложение 1 к решению районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 454 -VI
Бюджет на 2021 год Жарсуатского сельского округа Индерского района
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6,7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қазандағы № 59-VII шешiмiне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 454-VI шешiмiне 1-қосымша
Индер ауданы Жарсуат ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
2
3
4
5
І. Түсімдер