О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 31 декабря 2021 года № 18/89-VІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 437 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 558 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 36 879 тысяч тенге;
2) затраты – 48 269 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 832 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 832 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 832 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 15.12.2022 № 31/160-VІІ (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 074 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 926 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 36 148 тысяч тенге;
2) затраты – 44 492 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 418 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 418 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 418 тысяч тенге е.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 15.12.2022 № 31/160-VІІ (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 18/89-VІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақдала ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 45 437 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 558 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 36 879 мың теңге;
2) шығындар – 48 269 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 832 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 832 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 15.12.2022 № 31/160-VІІ шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Байырқұм ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 43 074 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 926 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 36 148 мың теңге;
2) шығындар – 44 492 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 418 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 418 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 418 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 15.12.2022 № 31/160-VІІ шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Утвердить бюджет сельского округа Дермене на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 802 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 002 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 724 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 076 тысяч тенге;
2) затраты – 59 688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 886 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 886 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 15.12.2022 № 31/160-VІІ (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет сельского округа Жидели на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 098 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 333 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 871 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 43 894 тысяч тенге;
2) затраты – 49 394 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -296 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 296 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 296 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 15.12.2022 № 31/160-VІІ (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет сельского округа Кожатогай на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 941 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 670 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 31 271 тысяч тенге;
2) затраты – 50 322 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

3. Дермене ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 802 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 002 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 724 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 49 076 мың теңге;
2) шығындар – 59 688 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 886 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 886 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 15.12.2022 № 31/160-VІІ шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Жиделі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 49 098 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 333 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 871 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 43 894 мың теңге;
2) шығындар – 49 394 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1381 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1381 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1381 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 15.12.2022 № 31/160-VІІ шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Қожатоғай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 48 941 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 670 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 31 271 мың теңге;
2) шығындар – 50 322 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 868 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 868 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 15.12.2022 № 31/160-VІІ (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата А.Байтанаев
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 868 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 868 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 15.12.2022 № 31/160-VІІ шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А.Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының