О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 419 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2021-2023 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27 августа 2021 года № 69. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 419 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6024) следующие изменения:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 022 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 350 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 672 тысяч тенге;
2) затраты – 39 421 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 399 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 399 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11 399 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Карашык на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 405 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 937 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 22 468 тысяч тенге;
2) затраты – 29 089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -684 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 684 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 684 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Орангай на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 419 "2021-2023 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 69 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 419 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6024 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жүйнек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 28 022 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 350 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 25 672 мың теңге;
2) шығындар – 39 421 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 399 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 399 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 399 мың теңге.".
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Қарашық ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 28 405 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 937 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 22 468 мың теңге;
2) шығындар – 29 089 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -684 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 684 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 684 мың теңге.".
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Ораңғай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

"16. Утвердить бюджет сельского округа Жибек Жолы на 2021-2023 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 года в следующих объемах:
1) доходы – 16 854 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 312 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 15 404 тысяч тенге;
2) затраты – 17 166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -312 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 312 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 570 тысяч тенге.".
2. Приложения 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 34, 40, 43 и 46 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кентауского
городского маслихата Т.Балабиев
Приложение 1 к решению
Кентауского городского
маслихата
от 27 августа 2021 года
№ 69
Приложение 13 к решению
Кентауского городского
маслихата
от 31 декабря 2020 года
№ 419
Бюджет сельского округа Жуйнек на 2021 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

"16. Жібек Жолы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 46, 47 және 48-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 16 854 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 312 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 138 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 15 404 мың теңге;
2) шығындар – 17 166 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -312 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 312 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 312 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 және 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихат хатшысы Т.Балабиев
Кентау қалалық
мәслихатының 2021 жылғы
27 тамыздағы
№ 69 шешіміне 1 қосымша
Кентау қалалық
мәслихатының 2020 жылғы
31 желтоқсандағы
№ 419 шешіміне 13 қосымша
Жүйнек ауылдық округының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3