О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 419 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2021-2023 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 15 декабря 2021 года № 97. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 419 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6024) следующие изменения:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Хантаги на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 397 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 960 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 148 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 50 282 тысяч тенге;
2) затраты – 62 323 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3926 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3926 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3926 тысяч тенге.".

Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 419 "2021-2023 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 97 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 419 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6024 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Хантағы ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 58 397 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 967 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 148 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 50 282 мың теңге;
2) шығындар – 62 323 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы(профициті) – -3926 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 3926 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3926 мың теңге.".