О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2022-2024 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2021 года № 108. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 99 "О городском бюджете на 2022-2024 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 384 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 371тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 54 013 тысяч тенге;
2) затраты – 56 226 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 842 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 842 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 842 тысяч тенге.

Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 108 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 99 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байылдыр ауылынын 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 55 384 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 371 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 54 013 мың теңге;
2) шығындар – 56 226 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -842 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 842 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 842 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28.11.2022 № 196 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет село Байылдыр в сумме 41 312 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кентауского
городского маслихата Т.Балабиев
Приложение 1 к решению
Кентауского городского маслихата
от 29 декабря 2021 года № 108
Бюджет cела Байылдыр на 2022 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 28.11.2022 № 196 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2022 жылы қалалық бюджеттен Байылдыр ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 41 312 мың теңге болып белгіленсін.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 108 шешіміне 1 қосымша
Байылдыр ауылының 2022 жылға арналған бюджеті