О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2021 года № 13/85. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Байдибек от 24 декабря 2021 года № 12/75 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26051, маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 883 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24;
поступления трансфертов – 58 681 тысяч тенге;
2) затраты – 64 059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 176.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 28.12.2022 № 27/160 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2022-2024 годы согласно приложениям 2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 101909 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12549 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 81 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88599 тысяч тенге;
2) затраты – 102447 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 538.

2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/85 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12/75 "2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26051 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 883 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 008 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 170 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 24;
трансферттер түсiмi – 58 681 мың теңге;
2) шығындар – 64 059 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –176.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 28.12.2022 № 27/160 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Бөген ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 101 909 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 549 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 81 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300;
трансферттер түсiмi – 88 599 мың теңге;
2) шығындар – 102 447 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –538.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 28.12.2022 № 27/160 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет сельского округа Шаян на 2022-2024 годы согласно приложениям 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 263 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 860 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 927 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 321 тысяч тенге;
2) затраты – 125 801 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 538 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 28.12.2022 № 27/160 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алгабас в сумме 79 921 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2022-2024 годы согласно приложениям 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 744 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5071 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 849 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 799 тысяч тенге;
2) затраты – 74 522 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 778 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 07.10.2022 № 25/146 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алмалы в сумме 44 032 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2022-2024 годы согласно приложениям 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының28.12.2022 № 27/160 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Шаян ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 121 263 мың теңге:
салықтық түсiмдер –28 860 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 155 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 27 927 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 64 321 мың теңге;
2) шығындар – 125 801 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 538 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының28.12.2022 № 27/160 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2022 жылы аудандық бюджеттен Алғабас ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 79 921 мың теңге болып белгіленсін.
5. Алмалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 73 744 мың теңге:
салықтық түсiмдер –5071 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 25 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 849 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 67 799 мың теңге;
2) шығындар – 74 522 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 778 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 25/146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылы аудандық бюджеттен Алмалы ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 44 032 мың теңге болып белгіленсін.
7. Ақбастау ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

16. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жамбыл в сумме 48 361 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 135 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 624 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 71 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 425 тысяч тенге;
2) затраты – 48 395 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 260.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 07.10.2022 № 25/146 (вводится в действие с 01.01.2022).
18. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Коктерек в сумме 38 423 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет сельского округа Мынбулак на 2022-2024 годы согласно приложениям 10 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 681 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 592 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 544 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 089 тысяч тенге;
2) затраты – 54 297 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 616.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 07.10.2022 № 25/146 (вводится в действие с 01.01.2022).
20. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Мынбулак в сумме 37 983 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет сельского округа Шаян на 2022-2024 годы согласно приложениям 11 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

16. 2022 жылы аудандық бюджеттен Жамбыл ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 48 361 мың теңге болып белгіленсін.
17. Көктерек ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 9 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 48 135 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 624 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –71 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 15;
трансферттер түсiмi – 41 425 мың теңге;
2) шығындар – 48 395 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –260.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 25/146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2022 жылы аудандық бюджеттен Көктерек ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 38 423 мың теңге болып белгіленсін.
19. Мыңбұлақ ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 53 681 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 592 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 77 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 544;
трансферттер түсiмi – 46 089 мың теңге;
2) шығындар – 54 297 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 616.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 25/146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2022 жылы аудандық бюджеттен Мыңбұлақ ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 37 983 мың теңге болып белгіленсін.
21. Шаян ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 11 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

используемые остатки бюджетных средств – 4 538 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 07.10.2022 № 25/146 (вводится в действие с 01.01.2022).
22. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шаян в сумме 41 206 тысяч тенге.
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
маслихата района Байдибек А.Кенехан
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек
от 29 декабря 2021 года № 13/85
Бюджет сельского округа Агыбет на 2022 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 538 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 25/146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2022 жылы аудандық бюджеттен Шаян ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 41 206 мың теңге болып белгіленсін.
23. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы: А. Кенехан
Байдібек аудандық мәслихатының
жылғы 2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13/85 шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті