О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 67/410-VІ
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 14 октября 2021 года № 16/72-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года под № 67/410-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6021) следующие изменения:
пункт 1 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 231 тысяч тенге:
налоговые поступления – 70 726 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 33 505 тысяч тенге;
2) затраты – 116 523 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 292 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 292 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 292 тысяч тенге.
пункт 3 к настоящему решению изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 534 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 905 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 38 629 тысяч тенге;
2) затраты – 58 335 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 801 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 801 тысяч тенге.
пункт 5 к настоящему решению изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Қазығұрт аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 67/410-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 қазандағы № 16/72-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6021 болып тіркелген) 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 67/410-VI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 104 231 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 70 726 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 33 505 мың теңге;
2) шығындар – 116 523 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 292 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 292 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 292 мың теңге.
осы шешімнің 3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
3. Сарапхана ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 54 534 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 905 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 38 629 мың теңге;
2) шығындар – 58 335 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 801 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3801 мың теңге.
осы шешімнің 5 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от "14"октябрья
2021 года № 16/72- VII
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 31 декабря
2020 года № 67/410-VI
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2021 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы

Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 , 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы У.Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
"14" қазандағы № 16/72-VII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
31 желтоқсандағы № 67/410-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1. Кірістер