О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 67/410-VІ
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 20 декабря 2021 года № 19/81-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года под № 67/410-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6021) следующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 116 тысяч тенге:
налоговые поступления – 68 371 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 745 тысяч тенге;
2) затраты – 113 245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 129 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 129 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 129 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 236 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 249 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 46 987 тысяч тенге;
2) затраты – 66 037 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 801 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 801 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Қазығұрт аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 67/410-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 желтоқсандағы № 19/81-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6021 болып тіркелген) 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 67/410-VI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 101 116 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 68 371 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32 745 мың теңге;
2) шығындар – 113 245 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 129 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 129 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 129 мың теңге.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 62 236 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 249 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 46 987 мың теңге;
2) шығындар – 66 037 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 801 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3801 мың теңге.
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1 к решению Казыгуртского
районного маслихата
от "20" декабря 2021
года № 19/81-VII
Приложение 1 к решению Казыгуртского
районного маслихата
от 31 декабря 2020
года № 67/410-VI
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2021 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы

Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
20 желтоқсандағы № 19/81-VII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
31 желтоқсандағы № 67/410-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер