О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 65-386/VI "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2021-2023 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 16 сентября 2021 года № 8-48/VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 19 декабря 2020 года № 65-386/VІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2021-2023 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 342 641 тысяч тенге;
налоговые поступления – 184 904 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 157 659 тысяч тенге;
2) затраты – 360 870 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 229 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 18 229 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 237 тысяч тенге;
налоговые поступления – 13 883 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 24 354 тысяч тенге;
2) затраты – 43 511 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов– 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 274 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 274 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 274 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе 2021 год в следующих объемах:
1)доходы – 52 107 тысяч тенге;

Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65-386/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 8-48/VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 желтоқсандағы № 65-386/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 342 641 мың теңге;
салықтық түсімдер – 184 904 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 157 659 мың теңге;
2) шығындар – 360 870 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 229 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 229 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 38 237 мың теңге;
салықтық түсімдер – 13 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 24 354 мың теңге;
2) шығындар – 43 511 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 274 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 274 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 52 107 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -23 507 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 507 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 23 507 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 27, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 23 507 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23 507 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 23 507 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 27, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сайрамского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата Ш. Халмурадов
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 16 сентября
2021 года № 8-48/VIІ
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 29 декабря
2020 года № 65-386/VI
Бюджет Аксукентского сельского округа на 2021 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

2. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы Ш. Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының
2021 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 8-48/VІ шешіміне 1 қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 65-386/VІ шешіміне 1 қосымша
Ақсукент ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
1
2
3

8 624
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
8 624
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-18 229
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджет
18 229
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
18 229
Приложение 2 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 16 сентября
2021 года № 8-48/VIІ
Приложение 4 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 29 декабря
2020 года № 65-386/VI
Бюджет Акбулакского сельского округа на 2021 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

8 624
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 624
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5.Бюджет тапшылығы (профициті)
- 18 229
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
18 229
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
18 229
Сайрам аудандық мәслихатының
2021 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 8-48/VІ шешіміне 2 қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 65-386/VІ шешіміне 4 қосымша
Ақбұлақ ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
1
2
3