О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 60-534-VI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 11 октября 2021 года № 12-87-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 60-534-VI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6025) следующие изменения:
пункты 1-14 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 478 141 тысяч тенге:
налоговые поступления – 233 803 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 368 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 243 970 тысяч тенге;
2) затраты – 489 042 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 901 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –10 901 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10 901 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 191 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 834 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 218 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 139 тысяч тенге;
2) затраты – 94 903 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -712 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –712 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 712 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 60-534-VI "2021-2023 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қазандағы № 12-87-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 60-534-VI "2021-2023 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6025 нөмірімен тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-14 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 478 141 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 233 803 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 368 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 243 970 мың теңге;
2) шығындар – 489 042 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 901 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 901 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 901 мың теңге.
2. Көктерек кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 94 191 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 18 834 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 218 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi –75 139 мың теңге;
2) шығындар – 94 903 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -712 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 712 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 712 мың теңге.
3. Жемісті ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн: