О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата "О бюджетах поселковых и сельских округов на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 65/1-06
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 8 октября 2021 года № 13/1-07
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата "О бюджетах поселковых и сельских округов на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 65/1-06 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5996) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 682 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 184 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 32 498 тысяч тенге;
2) затраты – 40 647 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -965 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 965 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 965 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 812 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –33 294 тысяч тенге;
2) затраты –40 510 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -698 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –698 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –698 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

"2021-2023 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 65/1-06 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қазандағы № 13/1-07 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 65/1-06 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5996 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақбиік ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 39 682 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7 184 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–32 498 мың теңге;
2) шығындар –40 647 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –965 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 965 мың теңге".
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Арыс ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 39 812 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 518 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–33 294 мың теңге;
2) шығындар –40 510 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -698 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 698 мың теңге".
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Балықты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн: