О бюджетах села и сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2021 года № 11-96-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Келесского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 10-85-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы", Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 384 тысяч тенге:
налоговые поступления – 80 369 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 51 015 тысяч тенге;
2) затраты – 132 876 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 492 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 492 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 492 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 07.12.2022 № 20-174-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 227 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 464 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 43 763 тысяч тенге;
2) затраты – 49 755 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -528 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 528 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 528 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 07.12.2022 № 20-174-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-96-VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 10-85-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 131 384 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 80 369 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 51 015 мың теңге;
2) шығындар – 132 876 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 492 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 492 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 492 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 20-174-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Бірлесу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 49 227 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 464 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 43 763 мың теңге;
2) шығындар – 49 755 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -528 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 528 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 528 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 20-174-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения маслихата направление в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт Законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;

2. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы мәслихат шешімі қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтык ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением Келесского районного маслихата Туркестанской области от 19.08.2022 № 16-143-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Секретарь районного маслихата А.Тотиков
Приложение 1 к решению
маслихата Келесского
района от 28 декабря
2021 года № 11-96-VІІ
Бюджет села Абай на 2022 год

2) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Келес аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 19.08.2022 № 16-143-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тотиков
Келес аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 11-96-VІІ шешіміне 1 қосымша
Абай ауылының 2022 жылға арналған бюджеті