О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 10 сентября 2021 года № 40
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 12 марта 2021 года № 534 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Туркестанской области" и решением Сауранского районного маслихата от 10 августа 2021 года за № 26 "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24026, маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорган на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –20 780 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 17 215 тысяч тенге;
2) затраты –24 277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 497 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 497 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 497 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 26.11.2021 № 63 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 530 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 188 тысяч тенге;
2) затраты – 47 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 089 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 40 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және "Түркістан облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 534 Жарлығына және Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 тамыздағы № 26 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24026 тіркелген шешіміне сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бабайқорған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 780 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 17 215 мың теңге;
2) шығындар – 24 277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 497 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 497 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 497 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 63 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 31 530 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 27 188 мың теңге;
2) шығындар – 47 619 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 089мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 078 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 1 078 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 078 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 26.11.2021 № 63 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата М. Күнпейсов
Приложение 1 к решению
маслихата района Сауран
от 10 сентября 2021 года № 40
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2021 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 078 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 078 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 078 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 63 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Күнпейсов
Сауран аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
10 Қыркүйектегі
№ 40 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Бабайқорған ауыл округінің бюджеті

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 458
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 458
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Погашение бюджетных кредитов
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Поступления от продажи финансовых активов государства
5. Дефицит (профицит) бюджета
-16 089
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
16 089
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Поступления займов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Используемые остатки бюджетных средств
16 089
8
Используемые остатки бюджетных средств
16 089
01
Остатки бюджетных средств
16 089
1
Свободные остатки бюджетных средств
16 089
Приложение 5 к решению
Сауранского районного
маслихата от "__"________
2021 года №____
Бюджет сельского округа Ески Икан на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 458
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау
1 458
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
-16 089
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
16 089
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздар түсімі
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
16 089
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
16 089
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
16 089
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
16 089
Сауран аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
"___" __________ №_____
шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған Ескі Иқан ауыл округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3