О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2021 года № 84. Прекращено действие в связи с истечением срока.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорган на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 414 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 613 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 751 тысяч тенге;
2) затраты – 94 438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 24 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 28.12.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 820 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 117 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 158 тысяч тенге;
2) затраты – 137 024 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 204 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 204 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 28.12.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 84 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бабайқорған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 94 414 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 613 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 86 751 мың теңге;
2) шығындар – 94 438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 28.12.2022 № 185 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 135 820 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 117 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері –112 158 мың теңге;
2) шығындар – 137 024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 204 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 204 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 28.12.2022 № 185 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 294 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 294 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 294 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 07.12.2022 № 164 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Сауран М.Күнпейсов
Приложение 1 к решению
Сауранского районного маслихата
от "28" декабря 2021 года № 84
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2022 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 294 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 294 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 164 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран аудандық мәслихатының хатшысы М. Күнпейсов
Сауран аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 84 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Бабайқорған ауыл округінің бюджеті

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2 384
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2 384
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Погашение бюджетных кредитов
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Поступления от продажи финансовых активов государства
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Поступления займов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Используемые остатки бюджетных средств
Приложение 3 к решению
Сауранского районного маслихата
от "28" декабря 2021 года № 84
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 384
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау
2 384
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
0
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздар түсімі
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
Сауран аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 84 шешіміне 3-қосымша
2024 жылға арналған Бабайқорған ауыл округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3