О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 58/8-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 2 декабря 2021 года № 15/2-VII
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 58/8-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8064) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 204 624,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 18 770,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 125,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 185 729,3 тысяч тенге;
2) затраты - 207 613,1 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 2 988,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 988,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2 988,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/8-VI "2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 15/2-VIІ шешімі
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/8-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8064 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 204 624,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 18 770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 125,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 185 729,3 мың теңге;
2) шығындар - 207 613,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 2 988,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 988,8 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 988,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.