О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 58/9-VI "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 3 ноября 2021 года № 15/3-VII
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 58/9-VI "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8088) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенгирбай биского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1,2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 461,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 405,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 056,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 798,7 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 337,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 337,7 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 337,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 2 декабря 2021 года № 15/3-VIІ
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/9-VI "2021-2023 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 15/3-VIІ шешімі
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/9-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8088 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 461,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 24 056,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 798,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 337,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 337,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 337,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 15/3-VIІ шешіміне қосымша
Абай аудандық мәслихатының