О бюджете Байкошкарского сельского округа Аягозского района на 2022-2024 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 10/193-VII
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аягозский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Байкошкарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39858,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 691,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39167,4 тысяч тенге;
2) затраты – 39995,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 137,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған Аягөз ауданының Байқошқар ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 10/193-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Байқошқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39858,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 691,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39167,4 мың теңге;
2) шығындар – 39995,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 137,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 137,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 29.11.2022 № 19/365-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аягозского
районного маслихата К. Досиханов
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 24 декабря 2021 года
№ 10/193-VІI
Бюджет Байкошкарского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 29.11.2022 № 19/365-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 137,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 19/365-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешiмiмен.
2. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы К. Досиханов
Аягөз аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 10/193-VIІ шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Байқошқар ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 04.11.2022 № 19/365-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешiмiмен.
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер