О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-7-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 109945,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 770 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77395,8 тысяч тенге;
2) затраты – 113126,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3180,6 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
3180,6 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 3180,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-7-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Жезкентского поселкового округа на 2022 год в сумме 23740 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 31061 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-7-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2022 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 15654,8 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-7-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109945,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 770 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77395,8 мың теңге;
2) шығындар – 113126,4, мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3180,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3180,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3180,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-7-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 23740 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Жезкент кенттік округінің 2022 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 31061 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-7-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Жезкент кенттік округінің 2022 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 15654,8 мың теңге сомасында көзделсін.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-7-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 24492 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-7-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 24492 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының