О бюджете Красноярского сельского округа Бородулихинского района на 2022–2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-10-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35813 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2756 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала –30 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33027 тысяч тенге;
2) затраты – 35813 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-10-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Красноярского сельского округа на 2022 год в сумме 20860 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Красный Яр ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-10-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Красный Яр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35813 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2756 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33027 мың теңге;
2) шығындар – 35813 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-10-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Красный Яр ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 20860 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Предусмотреть в бюджете Красноярского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 667 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджет Красноярского сельского округа целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 11500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-10-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

3. 2022 жылға арналған Красный Яр ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 667 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін;
4. 2022 жылға арналған Красный Яр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 11500 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-10-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 29 декабря 2021
года № 13-10-VII
Бюджет Красноярского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-10-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-10-VII шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Красный Яр ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-10-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР