О бюджете Новопокровского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-13-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62216 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9637 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала– 1106 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51473 тысяч тенге;
2) затраты– 65535,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3319,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
3319,3 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 3319,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-13-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новопокровского сельского округа на 2022 год в сумме 27054 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-13-VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62216 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9637 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1106 теңге;
трансферттер түсімі – 51473 мың теңге;
2) шығындар – 65535,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3319,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3319,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 3319,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-13-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Новопокровка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 27054 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2593 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 21826 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-13-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

3. 2022 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 2593 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
4. 2022 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 21826 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-13-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 29 декабря 2021
года № 13-13-VII
Бюджет Новопокровского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-13-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының 2021 жылғы 29
желтоқсандағы № 13-13-VII
шешіміне 1-қосымша
Новопокровка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-13-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР