О бюджете Подборного сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 13-17-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Подборного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32973 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3098 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29831 тысяч тенге;
2) затраты –36973 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4000 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 4000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-17-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Подборного сельского округа на 2022 год в сумме 16156 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Подборного сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 575 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Подборного сельского округа целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 13100 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-17-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Подборный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32973 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3098 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29831 мың теңге;
2) шығындар – 36973 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4000 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4000 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-17-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Подборный ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 16156 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Подборный ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 575 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
4. 2022 жылға арналған Подборный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 13100 мың теңге сомасында көзделсін.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-17-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного
маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 29 декабря 2021 года
№ 13-17-VII
Бюджет Подборного сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-17-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-17-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-17-VII шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Подборный ауылдық округ бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-17-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР