О бюджете Жарыкского сельского округа Жарминского района на 2022-2024 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 11/196-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, статьями 73-1 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жарыкского сельского округа Жарминского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 81126,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1297,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 79829,6тысяч тенге;
2) затраты – 81203,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 76,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76,4 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата области Абай от 30.09.2022 № 21/309-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарық ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/196-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 73-1 және 75-бапатарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарық ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81126,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1297,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 79829,6 мың теңге;
2) шығындар – 81203,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 76,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 76,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 30.09.2022 № 21/309-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi).

2. Учесть в бюджете Жарыкского сельского округа Жарминского района на 2022 год объемы субвенций из районного бюджета в сумме 43510,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата
от 28 декабря 2021 года
№ 11/196-VII
Бюджет Жарыкского сельского округа Жарминского района на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата области Абай от 21.11.2022 № 22/339-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2022 жылға Жарма ауданы Жарық ауылдық округінің бюджетіне аудан бюджетінен субвенция көлемi 43510,0 мың теңге сомада ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 11/196-VII шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Жарма ауданы Жарық ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 21.11.2022 № 22/339-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер