О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 25 декабря 2020 года № 77/16-VI "О бюджете Чапаевского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 8 декабря 2021 года № 10/5-VII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете Чапаевского сельского округа на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 77/16-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8070) следующие изменения и дополнение:
пункты 1, 3, 4 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 106265,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2800,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –1,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 103464,3 тысяч тенге;
2) затраты – 109397,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3132,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3132,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3132,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Чапаевского сельского округа на 2021 год объем трансфертов из областного бюджета в сумме 14460,2 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Чапаевского сельского округа на 2021 год объем трансфертов из республиканского бюджета в сумме 62541,1 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть в бюджете Чапаевского сельского округа на 2021 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 7933,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/16-VI "2021-2023 жылдарға арналған Чапаево ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 10/5-VII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Чапаево ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/16-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8070 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1, 3, 4 - тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Чапаево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106265,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 103464,3 мың теңге;
2) шығындар – 109397,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3132,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3132,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3132,0 мың теңге.
3. 2021 жылға арналған Чапаево ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 14460,2 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
4. 2021 жылға арналған Чапаево ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 62541,1 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2021 жылға арналған Чапаево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 7933,0 мың теңге сомасында трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.