О бюджете Малеевского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 12/8-VII
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Малеевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 186263,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7423,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178778,9 тысяч тенге;
2) затраты – 187401,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1137,6 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1137,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1137,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.12.2022 № 28/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2022 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 41532,0 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2022 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 7977,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2-1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.12.2022 № 28/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/8-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186263,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7423,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –61,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 178778,9 мың теңге;
2) шығындар – 187401,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1137,6 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1137,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1137,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.12.2022 № 28/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 41532,0 мың теңге сомада субвенциялар көлемі көзделсін.
2-1. 2022 жылға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 7977,2 мың теңге сомасында трансферттер көлемі көзделсін.
Ескерту. 2-1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.12.2022 № 28/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2022 год объем трансфертов из республиканского бюджета в сумме 116760,0 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2022 год объем трансфертов из областного бюджета в сумме 12509,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23.11.2022 № 25/8-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

3. 2022 жылға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 116760,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
4. 2022 жылға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 12509,7 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 25/8-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 28 декабря 2021 года
№ 12/8 -VII
Бюджет Малеевского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.12.2022 № 28/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.  Доходы

5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/8-VII шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.12.2022 № 28/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер