О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 25 декабря 2020 года № 77/12-VI "О бюджете города Серебрянска на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 8 декабря 2021 года № 10/15-VII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете города Серебрянска на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 77/12-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8075) следующие изменения:
пункты 1, 3 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Серебрянска на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 94678,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23088,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 192,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 71398,1 тысяч тенге;
2) затраты – 97322,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2643,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2643,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2643,6 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2021 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 27727,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/12-VI "2021-2023 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 10/15-VII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/12-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8075 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 3 - тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94678,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23088,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 192,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 71398,1 мың теңге;
2) шығындар – 97322,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2643,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2643,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2643,6 мың теңге.
3. 2021 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 27727,1 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.