О внесении изменений и дополнения в решение Тарбагатайского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 67-14 "О бюджете Маныракского сельского округа Тарбагатайского района на 2021-2023 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 августа 2021 года № 7/12-VII
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Маныракского сельского округа Тарбагатайского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 67-14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8278) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Маныракского сельского округа Тарбагатайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 178,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 202,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 976,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 233,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 55,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-4 следущего содержания:
"2-4. Учесть, что в бюджете Маныракского сельского округа Тарбагатайского района на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме – 18 000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Тарбағатай аудандық маслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 67-14 "2021-2023 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Маңырақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 тамыздағы № 7/12-VII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 67-14 "2021-2023 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Маңырақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8278 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Маңырақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 178,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 202,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 976,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 233,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 55,6 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 2-4 тармақпен толықтырылсын:
"2-4. 2021 жылға арналған Тарбағатай ауданы Маңырақ ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджеттен – 18 000,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.