О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 434 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Толеген-Тохтаровскому сельскому округу на 2021-2022 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 121
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата 28 декабря 2020 года № 434 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Толеген-Тохтаровскому сельскому округу на 2021-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8154) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 к Плану по управлению пастбищами и их использованию в Толеген-Тохтаровском сельском округе на 2021-2022 годы изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Уланского районного маслихата Г. Калиева
Приложение 1 к решению
Уланского районного маслихата
от "27" декабря 2021 года
№ 121
Приложение 1
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
в Толеген-Тохтаровском

Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 434 "Төлеген Тоқтаров ауылдық округі бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 121 шешімі
Ұлан ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 434 "Төлеген Тоқтаров ауылдық округі бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8154 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Төлеген Тоқтаров ауылдық округі бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарының 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан аудандық мәслихатының хатшысы Г. Калиева
2021 жылғы
"27" желтоқсандағы № 121
Ұлан аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
Төлеген-Тоқтаров
ауылдық округінде

сельском округе на 2021-2022
годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Толеген-Тохтаровского сельского округа в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Условные обозначения:
границы сельского округа
пастбища категории земель сельскохозяйственного назначения
пастбища категории земель населенных пунктов
Список собственников земельных участков, прилагаемый к схеме (карте) расположения пастбищ Толеген-Тохтаровского сельского округа
Наименование собственника
Площадь пастбищ (га)
Наличие скота по видам (голов)
КРС
МРС
Лошади
1.
Бытиков Ермек Сембаевич

2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарға
1-қосымша
Төлеген-Тоқтаров ауылдық округі аумағында құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Шартты белгілер:
ауылдық округ шекаралары
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер санатындағы жайылымдар
елді мекендер жерлері санатындағы жайылымдар
Төлеген-Тоқтаров ауылдық округі жайылымдарының орналасу схемасына (картасына) қоса берілетін жер учаскелері меншік иелерінің тізімі
Меншік иесінің атауы
Жайылым алаңы
(га)
Түрлері бойынша малдардың саны (бас)
ІҚМ
ҰҚМ
Жылқылар
1
Ермек Сембаевич Бытиков