О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2022-2024 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 126
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35532,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8817,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26715,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36834,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1301,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1301,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1301,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 26458,0 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Предусмотреть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 50257,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38400,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6762,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38860,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 126 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35532,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8817,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26715,0 мың теңге;
2) шығындар – 36834,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1301,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1301,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1301,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 26458,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 50257,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
4. 2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38400,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6762,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29025,0 мың теңге;
2) шығындар – 38860,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 460,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 460,2 тысячи тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 460,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2022 № 199 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Учесть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 25320,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Предусмотреть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 257,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52826,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7724,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45102,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54257,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1431,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1431,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1431,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2022 № 199 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть в бюджете поселка Асубулак на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 23169,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
9. Предусмотреть в бюджете поселка Асубулак на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 257,0 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -460,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 460,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 460,2 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 25.11.2022 № 199 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 25320,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 257,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
7. 2022-2024 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52826,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7724,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45102,0 мың теңге;
2) шығындар – 54257,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1431,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1431,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1431,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 25.11.2022 № 199 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған Асубұлақ кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23169,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2022 жылға арналған Асубұлақ кентінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 257,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 130,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2022 № 199 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Учесть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 33657,0 тысяч тенге.
15. Предусмотреть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 142099,8 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2022 № 199 (вводится в действие с 01.01.2022).
16. Утвердить бюджет Саратовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35211,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4793,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30418,6 тысяч тенге;
2) затраты – 35803,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -591,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 591,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 591,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
17. Учесть в бюджете Саратовского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 23315,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
18. Предусмотреть в бюджете Саратовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 7907,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Таврического сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53824,5 тысяч тенге, в том числе:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 130,9 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 25.11.2022 № 199 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2022 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 33657,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
15. 2022 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 142099,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 25.11.2022 № 199 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2022-2024 жылдарға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35211,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4793,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30418,6 мың теңге;
2) шығындар – 35803,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -591,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 591,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 591,4 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2022 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23315,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2022 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 7907,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
19. 2022-2024 жылдарға арналған Таврия ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53824,5 мың теңге, соның ішінде:

23. Учесть в бюджете Таргынского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 29959,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
24. Предусмотреть в бюджете Таргынского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 21213,0 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
25. Утвердить бюджет Толеген Тохтаровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43295,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10511,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32784,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44262,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -967,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 967,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 967,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2022 № 199 (вводится в действие с 01.01.2022).
26. Учесть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 22473,0 тысячи тенге.
27. Предусмотреть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 10311,0 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 27 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
28. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32599,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5958,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

23. 2022 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 29959,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2022 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 21213,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2022-2024 жылдарға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43295,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10511,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32784,0 мың теңге;
2) шығындар – 44262,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -967,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 967,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 967,1 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 25.11.2022 № 199 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2022 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22473,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
27. 2022 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 10311,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. 2022-2024 жылдарға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32599,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5958,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

42. Предусмотреть в бюджете Каменского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 6857,0 тысяч тенге.
43. Утвердить бюджет Усть-Каменогорского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 86255,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5571,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80683,8 тысяч тенге;
2) затраты – 86474,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -218,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 218,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 218,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 43 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2022 № 199 (вводится в действие с 01.01.2022).
44. Учесть в бюджете Усть-Каменогорского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 19910,0 тысяч тенге.
45. Предусмотреть в бюджете Усть-Каменогорского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 60773,8 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 45 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
46. Утвердить бюджет Алмасайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 110657,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4423,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106220,5 тысяч тенге;
2) затраты – 111140,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

42. 2022 жылға арналған Каменка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 6857,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
43. 2022-2024 жылдарға арналған Өскемен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44, 45-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86255,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5571,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80683,8 мың теңге;
2) шығындар – 86474,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -218,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 218,5 мың теңге.
Ескерту. 43-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 25.11.2022 № 199 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
44. 2022 жылға арналған Өскемен ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 19910,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
45. 2022 жылға арналған Өскемен ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 60773,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 45-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
46. 2022-2024 жылдарға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47, 48-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110657,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4423,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 106220,5 мың теңге;
2) шығындар – 111140,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

47. Учесть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 19376,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 47 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.09.2022 № 185 (вводится в действие с 01.01.2022).
48. Предусмотреть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в сумме 124493,0 тысячи тенге.

47. 2022 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 19376,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 47-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 185 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
48. 2022 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 124493,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.