О бюджете поселка Круглоозерный на 2022-2024 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 11-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральск на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 235 456 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 328 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 593 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 218 535 тысяч тенге;
2) затраты – 242 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 080 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 080 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 080 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23.11.2022 № 21-5 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет поселка Круглоозерный на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Уральского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 11-2 "О городском бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26196).
3. Учесть в бюджете поселка Круглоозерный на 2022 год поступление субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 132 350 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 11-5 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 235 456 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 328 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 593 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 218 535 мың теңге;
2) шығындар – 242 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 080 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 080 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 080 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 23.11.2022 № 21-5 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Круглоозерный кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-2 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26196 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2022 жылға арналған Круглоозерный кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 135 350 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уральского городского маслихата Е.Калиев
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 30 декабря 2021 года № 11-5
Бюджет поселка Круглоозерный на 2022 год

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихат хатшысы Е.Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№11-5 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті